Виробнича компанія Фаренгейт запрошує на свій стенд в рамках виставки Winter Sport Expo 2020

FAHRENHEIT

FAHRENHEIT

Торгова марка FAHRENHEIT була зареєстрована в 2010 році.

За 10 років роботи продукція стала відомою і впізнаваною на ринках України і Європи.

В основному це зумовлено головною ідеєю компанії: довести, що продукція, розроблена і виготовлена в Україні, може успішно конкурувати з зарубіжними аналогами. Що для цього необхідно? Компанія дала відповідь на це питання.

 

Вдале співвідношення технологічності і привабливого зовнішнього вигляду, використання якісних матеріалів від відомих світових виробників, сучасні методи організації виробництва і гнучка цінова політика.

 

На сьогоднішній день продукцію з логотипом FAHRENHEIT знають і успішно використовують не тільки рибалки і мисливці, в тісному контакті з якими компанія почала свій шлях. Зараз одяг FAHRENHEIT стає досить популярним серед туристів і любителів активного відпочинку. Також взаємовигідною виявилась і співпраця з українськими військовими, для яких компанія розробила ряд спеціалізованих і багато в чому унікальних моделей одягу та білизни.

 

Завдяки відкритому спілкуванню з кінцевим споживачем, спеціалісти компанії постійно ведуть роботу над покращенням уже існуючих моделей одягу. Багато новинок з’явилось саме в результаті аналізу думок і побажань клієнтів.

Компанія відкрита для експериментів і завжди готова пробувати свої сили в нових, абсолютно невідомих напрямках, за багато років роботи прийшла до чіткого розуміння того, що грамотна організація виробництва і уважне ставлення до працівників, дійсно здатні творити дива.

 

Використовуючи сучасні матеріали, технології і обладнання одночасно з передовими методами організації виробництва, вдалось досягнути високих результатів.

Відвідавши стенд компанії, Ви на власні очі побачите та переконаєтесь, що колектив FAHRENHEIT живе тим, що створює! Усвідомлює, що робить нашу країну красивішою і сильнішою. І це не порожні слова!

 

Компанія пишається тим, що створює Наше Майбутнє. І запрошує створювати Майбутнє разом!

 До зустрічі 5–7 листопада за адресою: проспект Перемоги, 40-Б, виставковий центр АККО Інтернешнл, парк імені Пушкіна, поруч із метро «Шулявська» або «Політехнічний Інститут»!

 

Більш детальна інформація:

+38 (044) 369-33-05

+38 (098) 005-49-74

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.fahrenheit.ua