Нас стає більше – Всеукраїнська федерація кьорлінгу приєдналася до партнерів Міжнародної виставки Winter Sport Expo!

Всеукраїнська федерація кьорлінгу

Всеукраїнська федерація кьорлінгу є українською організацією, відповідальною за просування та сприяння у розвитку кьорлінгу в Україні.

Кьорлінг – зимовий Олімпійський вид спорту, що дуже стрімко розвивається у світі, а віднедавна є доступним і в Україні. Кьорлінг є одним із найдавніших командних видів спорту, в який грали ще в середньовічній Шотландії.

 

Цей вид спорту втілює в собі стратегію на льоду. Його ще називають шахами на льоду та зимовим гольфом. Проте у кьорлінга є унікальна особливість – це єдиний вид спорту, де на траєкторію снаряду можна вплинути після виконання кидка.

Федерація сприяє реалізації державної політики щодо розвитку кьорлінгу та підтримці в Україні інтересів європейського та світового кьорлінгу.

 

Чекаємо вас 5–7 листопада 2020 року у виставковому центрі АККО Інтернешнл за адресою: проспект Перемоги, 40-Б, виставковий центр АККО Інтернешнл, парк імені Пушкіна, поруч із метро «Шулявська» або «Політехнічний Інститут». Реєструйтеся за посиланням: http://www.sportexpo.kiev.ua/reiestratsiia-na-vidviduvannia-vystavky

 

Більш детальна інформація:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.curlingukraine.org