Нарешті дочекались послаблення карантину, а ми набираємо оберти, вже є перші драйвові новини від Winter Sport Expo 2020!

5-7 листопада у виставковому центрі «АККО Інтернешнл» (Київ, проспект Перемоги, 40-Б) відбудеться єдина в Україні виставка, яка представляє індустрію зимових видів спорту, туризму і активного відпочинку − Winter Sport Expo 2020. Захід буде корисним та вигідним як оптовим компаніям, мережам магазинів, спортивним центрам, так і професіоналам та любителям зимових активностей.

Цього року формат виставки розширено (b2b + b2c)! Учасники заходу матимуть змогу налагодити зв’язок з бізнес партнерами – b2b аудиторією, а також взаємодіяти із кінцевим споживачем – b2c аудиторією та реалізовувати свою продукцію відразу на стенді, відповідно, відвідувачі зможуть придбати необхідні товари на виставці.

Тож приймайте рішення про участь вже зараз, бронюйте найкращі стенди – і наші відвідувачі дізнаються про вашу компанію ще до початку Виставки! 

Заявка на участь: http://sportexpo.kiev.ua/zayavka-na-uchast

 

Ще одна гарна новина для відвідувачів!

Цього року вхід на виставку безкоштовний, за умови попередньої реєстрації на сайті: http://sportexpo.kiev.ua/reiestratsiia-na-vidviduvannia-vystavky

Тому не витрачайте марно години в роздумах, ваганнях, обираючи в мережі потрібне спорядження, екіпірування, одяг. А чи якісне, а чи підійде, а чи справді з вказаного матеріалу. Прийди, побач на власні очі, випробуй, придбай найвигідніше для себе. Єдина, унікальна виставка з найбільшим асортиментом.

 

Зверніть увагу!

В рамках виставки безперервно проходитимуть презентації та майстер-класи з виступами відомих спортсменів, представників світових компаній, брендів та експертів із зимових видів спорту. Саме тут можна зустріти олімпійських чемпіонів, поспілкуватися, зробити фото або отримати автограф на власному борді!

 

«Як найкраще відпочити?», «Де купити спорядження?», «Як правильно його підібрати і де випробувати?», «Які гірські масиви найкрасивіші і куди варто поїхати в першу чергу?» – на всі ці питання з легкістю можна знайти відповіді, відвідавши Winter Sport Expo 2020. Усе найкраще тут і зараз! Чекаємо вас!

 

http://www.sportexpo.kiev.ua/